Okradli ženu a muža v byte v prahe

Nepříjemnou zkušenost měla po pondělí žena, která otevřela dveře svého bytu v Praze dvěma mužům, po které přežila loupežné přepadení. Muži přišli do jejího bytu v Questorské ulici v pondělí odpoledne.

.

Vinogrady - Neznámí zločinci, muž a žena, během pár minut připravili důvěřivou důchodkyni o všechny její úspory. Policie po nich stále pátrá.

.

Čtyři cizinci, kteří si v srdci metropole odložili batohy na lavičku a vydali se neznámým směrem, si svého bezpečného chování zřejmě neuvědomovali. Lavička s opuštěnými věcmi přitahovala muže a ženu.

.

Dvacetiletá žena v nově pronajatém bytě byla v těžkém šoku. Dozvěděla se, že v tom není sama. V obýváku číhal půlmetrový had.

.

Muž (54), který chtěl v Praze prodat hodinky za 85 000 dolarů, zažil děsivé chvíle, na které asi nikdy nezapomene. Pozval potenciálního kupce do svého bytu, ale přišel se dvěma přáteli, vybavený baseballovou pálkou, železem a hellipem.

.

Zpravodajský portál se zaměřuje výhradně na místní dění. Píše o lidech, které denně potkáváte na ulicích, na stadionech, ve vašem okolí, v divadlech, kinech, lékařských ordinacích – kdekoli ve vašem městě.

.

Olomoučtí vyšetřovatelé vyšetřují případ, který se stal z pátku na sobotu 6. září.

.

Jednotky HZS Praha, stanice 1,2,4,5 a 6, nasadily jeden vodní proud k likvidaci požáru bytu 2+1 v 1. patře bytového domu na Přípotoční 25 v Praze. 10.

.

Pražští detektivové od čtvrtka vyšetřují dva útoky na ženy. V prvním případě 18letou dívku napadli dva muži, kteří ji osahávali a nakonec ji okradli. Další ženu napadl násilník, když otvírala vchodové dveře.

.

To, co vypadalo jako normální vztah, přerostlo v přestavbu bytu pod pohrůžkou násilí.

.

Přímo ve směnárně v Jindřišské ulici ho okradla neznámá žena, která okamžitě zmizela v ulici. Zlodějka si přišla na 275 tisíc korun a pátrá po ní policie.

.

Těla 54letého muže a pětileté ženy našli záchranáři v bytě v Praze Holešovicích. Policie smrt vyšetřuje jako sebevraždu.

.

Pražská policie obvinila muže, který podle nich donutil ženu z internetové seznamky, aby na něj převedla byt. Vyšetřovatelé se domnívají, že muž takto okradl více žen, žádají je proto o podání stížnosti.

.

Velmi nepříjemný zážitek měly ženy v pátek 9. října, kdy byly brzy ráno v ulici Krzemenceva v Praze 1 okradeny.

.

Za dobrou prosbu. Tak lze ale shrnout čtvrteční zásah městské policie proti muži a ženě, kteří okradli spící lidi na lavičce v parku u pražského hlavního nádraží. Jeden z lupičů napadl hlídku a jeden ze strážců & hellip;

.

Policie už mnohokrát upozorňovala, že starší lidé by neměli věřit cizím lidem. Stále je však napadají různí podvodníci. Nedávno padla do pasti 80letá žena ze Zlína.

.

Minulý týden napadli dva muži v pražských Holešovicích devětaosmdesátiletého muže. Zavolali jí a představili se jako známí, pak jí strhli řetězy z krku a vyrabovali její byt. Policie lupiče zadržela ve středu.

.

Devětaosmdesátiletá nejstarší, kterou muž s manželkou okradli ve vlastním bytě o téměř patnáct tisíc korun, si na čtvrtek ráno nevzpomene. Bez zábran vstoupili do bytu pod záminkou vynesení oken.

.

Jeden muž byl opilý, druhý zfetovaný. A v tomto stavu hledali 60letou ženu, kterou 3. srpna v Chebu nejprve požádali o cigaretu, poté jí nabídli pomoc a nakonec z ní nejstarší muž z dvojice strhl řetězy. krku a utekl.

.

Pražští policisté pátrají po dvojici mužů, kteří se v říjnu a listopadu pod různými záminkami vloupali do bytů starších lidí, kteří je následně okradli. Oba muži si z bytů odnesli téměř tři sta padesát tisíc korun, policie & hellip;

.

Policie pátrá po muži a ženě, kteří v polovině srpna v Praze okradli starší ženu. Nejprve jí byla nabídnuta pomoc s těžkou taškou, poté ji v neopatrné chvíli připravili o doklady a peníze.

.

Policie pátrá po dvou mužích podezřelých ze znásilnění a krádeže v Praze 4. Případ se stal v červnu, pachatele se ale stále nepodařilo vypátrat, nyní proto odhalili totožnost jednoho z mužů a obrátili se do & hellip;

.

Y. Hradec - Nadýchal více než 3 promile, nyní je v policejní cele (Hlasová pošta 974 233 116)

.

Policisté pátrají po dvou mladíkech, kteří na konci února brutálně zbili a okradli muže v ulici Palackého třída v Brně. Útočníci se snažili útočníkům utéct, ale ti je dostihli...

.

Policie už mnohokrát upozorňovala, že starší lidé by neměli věřit cizím lidem. Stále je však napadají různí podvodníci. Nedávno padla do pasti 80letá žena ze Zlína.O úspory přišel jednačtyřicetiletý muž z Brna, který si domů pozval ženu, kterou potkal na ulici. Když usnul, ukradla mu z bytu peníze a mobilní telefon. Zloděje, kterého policie hledala, už dopadli.

.

Jihlava: Nabízel nabroušení nožů a ukradl 75 000 korun

.

Minulý týden napadli dva muži v pražských Holešovicích 89letého muže, kterému zavolali, že jsou její známí, pak jí strhli řetězy z krku a prohledali ji...

.

V pondělí brzy ráno byl před domem v ulici Strnadović v pražských Vysočanech nalezen polonahý teenager, který byl předtím napaden v jednom z bytů sousedního domu.

.

Policie pátrá po dvou mužích podezřelých ze znásilnění a krádeže v Praze 4. Případ se stal v červnu, pachatele se ale stále nepodařilo vypátrat, nyní proto odhalili totožnost jednoho z mužů a obrátili se do & hellip;

.

Po dvojici neznámých pátrá jičínská policie, kde měla s pomocí legendy okrást 83letého důchodce. Tvrdili, že přeplácejí elektřinu, ale měli jen velký účet. Když jim žena vyměnila peníze, jeden z nich podle policie v bytě & hellip;

.

Dvě loupeže se odehrály v lednu poblíž stanice metra Strzyžkov. Mladí útočníci okradli starší ženy, jedna byla převezena do nemocnice s pohmožděnou rukou, druhá byla vláčena po chodníku několik metrů.

.

Dvojice mužů přepadla a okradla téměř devadesátiletou ženu v jejím bytě v Praze 7. Oběma pachatelům, již v rukou policie, hrozí až deset let vězení.

.

Písek - Dvě ženy a jeden muž z domu staršího ukradli úspory.

.

Policie pátrá po mužích, kteří okradli seniory.

.

Jinecko - Čtyři zloději včera obvinili téměř osmdesátiletou ženu z Jinecka jako snadnou oběť.

.

Na důvěru v sebe doplatil v polovině března letošního roku 73letý muž z malé obce v okrese Sokolovský. Podle policie mu v podvečer zavolali dva muži, nyní...

.

Policie pátrá po muži a ženě, kteří v obchodě s potravinami okradli dvě starší ženy.

.

Dva dosud neznámí zloději ukradli v Ostravě nevidomé starší ženě přes 100 tisíc korun. Vloupali se do jejího bytu pod záminkou, že jdou zkontrolovat ...

.

Nyní plzeňští policisté pátrají po dvou nebezpečných zlodějích. Dva pohledy ukradly čtyřiaosmdesátiletému středoškolákovi půl milionu!

Žiadosť o zmenu v poistnej zmluvy komunálna poisťovňaPočet poslancov v parlamenteMatky a dcery 33Fiter do odsavača pár kch 5360 bRastie mi zub mudrosti a boli toparispornFakulta ekonomiky a manazmentu diplomová prácaKníhkupectvo viera špeciálne školy učebnice variant aVredestein t trac 185 70 r14 cenaCentralna porucha sluchu u dospelýchVýživa a jej dôležité zložky

349
Bing Google